FAALİYET ALANLARIMIZ

Rotatur
Diğer şirketimiz Rotatur 2005 yılında İspanya'da kurulmuş olup kurulduğu yıldan beri Turizm, Uluslararası Organizasyonlar ve Ticaret alanında faaliyet göstermektedir. Bütün organizasyonlarımızda bilinçli planlama ve programlama, doğru yönlendirme, şeffaf çalışma prensibi, kaliteli hizmet ve servisi en uygun imkanlarla sunmaktayız. Çalışmalarımızda ödün vermeyeceğimiz tek konu ise ’’Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesidir. Şirketimiz Avrupa'da 13 ülkede ve Avrupa dışında da Fas'ta her türlü programlar, fuar katılımları ve organizasyonları direkt olarak gerçekleştirmektedir. Tur programları gerçekleştirdiğimiz ülkeler ise; İspanya, Fransa, İtalya, Portekiz, Orta Avrupa, Batı Avrupa, Fas ve Bosna’dır. 

Şirketimiz çalıştığı ülkelerde yapılan bütün programları bizzat kendi bünyesinde yetiştirdiği rehberleri ve çalıştığı ülkelerdeki kendi rehberleriyle gerçekleştirmektedir. Turizm alanında kültürel geziler düzenlemekte ve organize etmektedir. Turizm dışındaki faaliyetleri ise, Avrupa Birliği projeleri, belediyeler arasında kültürel işbirliği, kardeş şehir programları, bayii gezileri, üniversiteler arası programlar ve projeler, eğitim programları ve dil okullarıdır.

Şirketimiz faaliyet gösterdiği her alanda uluslararası normlar gözetip hiçbir kanunsuzluğa ve hukuksuzluğa müsade etmemektedir.
Şirketimizin ana temellerinden biri olan müşteri memnuniyeti işimizin gelişmesinde ve büyümesindeki ana etken olmuştur.

Daha fazla bilgi için www.rotatur.com'u ziyaret edebilirsiniz.

© 2017 Asaf de Negocios y Turismos S.L. All Rights Reserved